Moderní zapuštěná bodová bílá – odd

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103195 Dept je pěkné místo s atmosférickým a světelným efektem. Díky bílé barvě je vhodný do každého... více informací »
Moderní zapuštěná bodová bílá - odd
Značka: QAZQA
235 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103195 Dept je pěkné místo s atmosférickým a světelným efektem. Díky bílé barvě je vhodný do každého...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103195
Dept je pěkné místo s atmosférickým a světelným efektem. Díky bílé barvě je vhodný do každého interiéru. Dept je vyroben z hliníku a povrchově upraven bílou barvou. Má průměr 10,8 cm a výšku 8,9 cm. Instalační rozměry jsou: 10 cm hluboké a 9,7 cm v průměru. Stropní bodové světlo je dodáváno bez světelného zdroje. Nezapomeňte tedy objednat světelný zdroj GU10 AR70 (max. 50 W). Dept je stmívatelný pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Perfektní zapuštěné místo pro obývací pokoj, studovnu nebo ložnici. Dept je velmi atmosférický a moderní, takže už neváhejte!

Tento kvalitní a levný produkt Moderní zapuštěná bodová bílá - odd značky QAZQA můžete koupit zrovna dneska pořád výhodně. Nyní zakoupíte za 235 Kč.