Moderní venkovní závěsná lampa černá IP44 – Gleam

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98802 Gleam má jedinečný design, který vaší zahradě nebo terase dává něco navíc. Krásný... více informací »
Moderní venkovní závěsná lampa černá IP44 - Gleam
Značka: QAZQA
769 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98802 Gleam má jedinečný design, který vaší zahradě nebo terase dává něco navíc. Krásný...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98802
Gleam má jedinečný design, který vaší zahradě nebo terase dává něco navíc. Krásný povrch v čirém skle a nadčasová černá barva. Tato závěsná lampa má výšku 152 cm. Montážní deska pro strop má průměr 11 cm. Tato závěsná lampa se perfektně hodí jako náladová lampa pod vaši terasu. Nejlepší efekt vytvoříte, když zavěsíte dva nebo tři vedle sebe. Poskytněte příjemné atmosférické světlo s dekorativním zdrojem světla, který se vejde do svítidla E27 (max. 60 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. S krytím IP44 je dokonale odolný vůči vodě. Rozhodněte se pro zábavu s Gleam!

Kvalitní a žádaný výrobek Moderní venkovní závěsná lampa černá IP44 - Gleam od známého výrobce QAZQA pohodlně získáte tady a teď za nejnižší cenu! Nyní nakoupíte za 769 Kč.