Moderní venkovní tyč černá 100 cm IP44 – Ciara

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104566 Dodejte svému venkovnímu prostředí atmosféru s Ciara. Krásná lampa vedle předních nebo... více informací »
Moderní venkovní tyč černá 100 cm IP44 - Ciara
Značka: QAZQA
1 035 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104566 Dodejte svému venkovnímu prostředí atmosféru s Ciara. Krásná lampa vedle předních nebo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104566
Dodejte svému venkovnímu prostředí atmosféru s Ciara. Krásná lampa vedle předních nebo zadních dveří, plotu nebo na (krytou) terasu. S Ciarou je venku hned o něco bezpečněji. Lampa je vyrobena z hliníku se sklem a má černou povrchovou úpravu. Má výšku 100 cm, délku 17 cm a šířku 10 cm. Sloupek ukončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 (max. 35 Watt). Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Díky hodnotě IP 44 je tyč odolná proti stříkající vodě, ideální pro chráněná místa. Ciara se nejlépe hodí do moderního prostředí, ale ve skutečnosti se cítí jako doma kdekoli. Doplňte své venkovní prostředí venkovní tyčí Ciara. Levný produkt dostanete snadno tu v oblíbené rubrice venkovni stojaci lampy! Nyní najdete parádní výrobky ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! Tato značka QAZQA vyrábí skvělé zboží Udělejte si radost! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další produkty od výrobce QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Moderní venkovní tyč černá 100 cm IP44 - Ciara od skvělého výrobce QAZQA máte možnost sehnat aktuálně na webu za rozumné peníze. Aktuálně výhodně za 1 035 Kč.