Moderní venkovní stojací lampa tmavě šedá – Virginie

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91213 Zcela stylově se současným trendem venkovních salonků! Doplňte svou zahradu nebo terasu o... více informací »
Moderní venkovní stojací lampa tmavě šedá - Virginie
Značka: QAZQA
2 165 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91213 Zcela stylově se současným trendem venkovních salonků! Doplňte svou zahradu nebo terasu o...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91213
Zcela stylově se současným trendem venkovních salonků! Doplňte svou zahradu nebo terasu o venkovní stojací lampu Virginia. Dodává se s gumovým kabelem (max. 300 cm) a zástrčkou. Lampa má celkovou výšku 150 cm. Základna má průměr 30 cm a stínidlo má průměr 28 cm. Díky tmavě šedému svítidlu a bílému odstínu získá moderní nádech. Doplňte stojací lampu Virginia o pěkný zdroj světla, který se vejde do svítidla E27. Můžete si je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Je dokonale odolný proti stříkající vodě díky hodnotě IP IP44! Skvělé pod baldachýnem na vaší terase. S touto venkovní podlahovou lampou ve Virginii budete svým sousedům jistě závidět! Hodně oblíbený výrobek Moderní venkovní stojací lampa tmavě šedá máte možnost získat rovněž tady a teď na našem webu v populární rubrice venkovni stojaci lampy. Nyní si můžete vybrat akční produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od dodavatele QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce QAZQA může nabídnout vysoce kvalitní výrobky.

Tento velmi oblíbený kus Moderní venkovní stojací lampa tmavě šedá - Virginie pocházející od značky QAZQA jednoduše najdete již dnes opravdu výhodně. V současnosti za 2 165 Kč.