Moderní venkovní stojací lampa černá – Virginie

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98364 Zcela stylově se současným trendem venkovních salonků! Doplňte svou zahradu nebo terasu o... více informací »
Moderní venkovní stojací lampa černá - Virginie
Značka: QAZQA
2 795 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98364 Zcela stylově se současným trendem venkovních salonků! Doplňte svou zahradu nebo terasu o...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98364
Zcela stylově se současným trendem venkovních salonků! Doplňte svou zahradu nebo terasu o venkovní stojací lampu Virginia. Dodává se s gumovým kabelem (max. 300 cm) a zástrčkou. Lampa má celkovou výšku 150 cm. Základna má průměr 30 cm a stínidlo má průměr 28 cm. Získá moderní nádech díky černému svítidlu a bílému stínu. Doplňte stojací lampu Virginia o pěkný zdroj světla, který se vejde do svítidla E27. Můžete si je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Je dokonale odolný proti stříkající vodě díky hodnotě IP IP44! Skvělé pod baldachýnem na vaší terase. S touto venkovní podlahovou lampou ve Virginii budete svým sousedům jistě závidět!
Tento žádaný kousek máte možnost najít rovněž tu ve známé kategorii venkovni stojaci lampy! Podívejte se na akční výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka QAZQA svým zákazníkům dodává prvotřídní zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento akční produkt Moderní venkovní stojací lampa černá - Virginie od výrobce s dlouholetou historií QAZQA pohodlně dostanete právě zde za příznivou cenu! Výhodně za skvělou cenu 2 795 Kč.