Moderní venkovní nástěnné svítidlo z oceli 2-světlo IP55 – stylové

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99114 Jednoduché a kompaktní nástěnné svítidlo. Světlo svítí nahoru a dolů po zdi a vytváří... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo z oceli 2-světlo IP55 - stylové
Značka: QAZQA
1 519 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99114 Jednoduché a kompaktní nástěnné svítidlo. Světlo svítí nahoru a dolů po zdi a vytváří...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99114
Jednoduché a kompaktní nástěnné svítidlo. Světlo svítí nahoru a dolů po zdi a vytváří krásný světelný efekt. Bashful spot má výšku 20,5 cm, hloubku 11,5 cm a délku 8 cm. Montážní deska pro stěnu má průměr 8 cm. Je krásně dokončena v oceli, což jí dodává moderní nádech. Žárovka má dvě objímky GU10 a je dodávána bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s nimi (každé max. 6 W). Tuto Bashful můžete ztlumit pomocí externího stmívače. Kromě toho má tato nástěnná lampa Bashful hodnotu IP IP55, což znamená, že je vhodná do vlhkých místností, jako je koupelna nebo terasa. Nadčasová nástěnná lampa, ideální do vaší koupelny, terasy, haly, obývacího pokoje nebo ložnice!

Unikátní a oblíbený produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo z oceli 2-světlo IP55 - stylové značky QAZQA k dostání ještě dnes extra se slevou. Právě lze objednat jen za 1 519 Kč.