Moderní venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli černé IP44 – Jarra

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99117 Moderní, nadčasová nástěnná lampa. Vaše vnější stěny získají elegantní lampu. Je... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli černé IP44 - Jarra
Značka: QAZQA
1 829 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99117 Moderní, nadčasová nástěnná lampa. Vaše vnější stěny získají elegantní lampu. Je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99117
Moderní, nadčasová nástěnná lampa. Vaše vnější stěny získají elegantní lampu. Je krásně dokončen v černé barvě a čirém skle. Díky čirému sklu je zdroj světla v přípravku jasně viditelný. Poznámka: Jarra je dodávána bez zdroje světla. Proto si vyberte dekorativní variantu, která se hodí k armatuře E27 (max. 40 W). Je také stmívatelný pomocí externího stmívače; tak si večer uděláte extra útulný na terase nebo na zahradě. S hodnotou IP IP44 je dokonale odolný vůči dešťové vodě. Tato Jarra má výšku 25 cm a délku 15 cm. Montážní deska má stejné rozměry: výšku 25 cm a délku 15 cm. Zajistěte příjemné světlo na vaší zahradě s naší Jarrou.
Tento zlevněný produkt máte možnost sehnat taky na našich stránkách v sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní najdete unikátní výrobky z naší rubriky snadno online. Přední dodavatel QAZQA vám poskytuje špičkové zboží. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od výrobce QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli černé IP44 - Jarra od známého předního výrobce QAZQA máte možnost dostat na našich stránkách teď právě za extra cenu! Aktuálně v akci za 1 829 Kč.