Moderní venkovní nástěnné svítidlo tmavě šedé vč. LED IP54 – Malia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95190 Elegantní vzhled venku. Venkovní nástěnná lampa Malia je vyrobena z hliníku se šedým... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo tmavě šedé vč. LED IP54 - Malia
Značka: QAZQA
459 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95190 Elegantní vzhled venku. Venkovní nástěnná lampa Malia je vyrobena z hliníku se šedým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95190
Elegantní vzhled venku. Venkovní nástěnná lampa Malia je vyrobena z hliníku se šedým práškovým nástřikem, což této lampě dodává pevný a moderní vzhled a dojem. Nástěnná lampa Malia má hodnotu IP IP54, což je ideální pro venkovní použití. Lampa má hloubku 7,5 cm, výšku 20 cm a šířku 9,5 cm. Montážní deska má délku 8 cm a šířku 7,5 cm. Malia přichází s integrovanou LED diodou 360 lumenů, 3000 K, 8 W a 30000 hodin hoření. To znamená, že již nemusíte objednávat světelný zdroj nebo že lze světelný zdroj vyměnit. Celkově vzato, elegantní vzhled venku.
Neodolatelný produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo tmavě šedé vč. LED IP54 – Malia můžete najít přímo u nás ve známé rubrice venkovni nastenne svetlo! Podívejte se na jiné kousky z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Věhlasná značka QAZQA pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment.

Tento diskontní kousek Moderní venkovní nástěnné svítidlo tmavě šedé vč. LED IP54 - Malia od přední značky QAZQA jednoduše naleznete zrovna dnes levně. Nabídky od 459 Kč.