Moderní venkovní nástěnné svítidlo šedé IP55 vč. LED – Amelia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97320 Hledáte pěknou závěsnou lampu do exteriéru? Tento je pro vás ideální! Skvěle se hodí do... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo šedé IP55 vč. LED - Amelia
Značka: QAZQA
919 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97320 Hledáte pěknou závěsnou lampu do exteriéru? Tento je pro vás ideální! Skvěle se hodí do...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97320
Hledáte pěknou závěsnou lampu do exteriéru? Tento je pro vás ideální! Skvěle se hodí do moderního prostředí. Když několik pověsíte vedle sebe na vnější zeď, hned večer vytvoříte příjemnou atmosféru. Je to LED osvětlení, takže lampa vydrží velmi dlouho a je energeticky účinná. Vzhledem k hodnotě IP 55 je odolný proti stříkající vodě a prachu, takže když prší, může to zabít! Lampa má hloubku 11 cm, průměr 9,5 cm a výšku 25,5 cm. Lampa má integrovaný světelný zdroj s výkonem 6 W, 800 lumenů, 2700 Kelvinů a 25 000 hodinami hoření. Dodejte své fasádě více atmosféry pomocí nástěnné lampy Amelia!
Akční produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo šedé IP55 vč. LED – Amelia získáte teď tady na webu v populární rubrice venkovni nastenne svetlo! Prozkoumejte oblíbené zboží z této kategorie za výhodnou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další prověřené produkty značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo šedé IP55 vč. LED - Amelia od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA jednoduše můžete sehnat právě teď v naší nabídce za rozumné peníze. Zrovna nyní za cenu 919 Kč.