Moderní venkovní nástěnné svítidlo ocelový snímač pohybu IP44 – Rox

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93933 S venkovní lampou Rox můžete snadno vyzdobit své zahradní stěny. Když připevníte nástěnnou lampu Rox,... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo ocelový snímač pohybu IP44 - Rox
Značka: QAZQA
909 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93933 S venkovní lampou Rox můžete snadno vyzdobit své zahradní stěny. Když připevníte nástěnnou lampu Rox,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93933
S venkovní lampou Rox můžete snadno vyzdobit své zahradní stěny. Když připevníte nástěnnou lampu Rox, tmavé a ponuré zahradní stěny zmizí jako sníh na slunci v noci. Žárovka je vyrobena z nerezové oceli a s hodnotou IP 44 je vodotěsná. Lampu lze snadno připojit na 230 voltů. Kromě toho je tato lampa velmi krásná, lampa je také velmi praktická. Má pohybový senzor PIR. Pokud je zaregistrován pohyb venku, okamžitě se zapne. Praktické, nadčasové a super odolné! Lampa má hloubku 19 cm, průměr 7,5 cm a výšku 41,5 cm. Montážní deska má délku 16 cm. Lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 20 W), je nutné ji objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato moderní a elegantní nástěnná lampa Rox je určitě přínosem pro vaši fasádu!

Tento velmi žádaný produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo ocelový snímač pohybu IP44 - Rox od známé společnosti QAZQA pořídíte v naší nabídce ve výhodné akci! Nabídka od 909 Kč.