Moderní venkovní nástěnné svítidlo ocelový pohybový senzor IP44 – Emerald 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93901 Toto elegantní nástěnné svítidlo Emerald je venkovní svítidlo nejvyšší kvality vyrobené... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo ocelový pohybový senzor IP44 - Emerald 1
Značka: QAZQA
925 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93901 Toto elegantní nástěnné svítidlo Emerald je venkovní svítidlo nejvyšší kvality vyrobené...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93901
Toto elegantní nástěnné svítidlo Emerald je venkovní svítidlo nejvyšší kvality vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli. Toto nástěnné svítidlo má krásný, moderní a elegantní design. Kapota také propouští trochu světla po stranách, což dává velmi pěkný efekt. Lampa je snadno připojitelná na 230 voltů. S krytím IP44 toto nástěnné svítidlo odolá sprše nebo nárazu a je proto mimořádně vhodné pro venkovní použití. Kromě toho, že je tato lampa velmi pěkná na pohled, je lampa také velmi praktická. Má PIR pohybový senzor. Když je venku registrován pohyb, okamžitě se zapne. Praktické, nadčasové a super odolné! Lampa má hloubku 10,5 cm, výšku 26 cm a šířku 23 cm. Montážní deska má výšku 21 cm, délku 21 cm a šířku 12 cm. Svítidlo doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 Watt), ten je ještě nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Nástěnné svítidlo Emerald je perfektním doplňkem vaší fasády!

Kvalitní a žádaný produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo ocelový pohybový senzor IP44 - Emerald 1 od známé značky QAZQA jde pořídit právě nyní na našich stránkách ve výprodejové akci! Nabídka od 925 Kč.