Moderní venkovní nástěnné svítidlo ocelové čidlo pohybu IP44 – Rox

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93933 S venkovní lampou Rox snadno ozdobíte své zahradní stěny. Tmavé a ponuré zahradní stěny... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo ocelové čidlo pohybu IP44 - Rox
Značka: QAZQA
785 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93933 S venkovní lampou Rox snadno ozdobíte své zahradní stěny. Tmavé a ponuré zahradní stěny...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93933
S venkovní lampou Rox snadno ozdobíte své zahradní stěny. Tmavé a ponuré zahradní stěny zmizí večer jako sníh na slunci, když připevníte nástěnnou lampu Rox. Lampa je vyrobena z nerezové oceli a s hodnotou IP 44 je odolná proti stříkající vodě. Lampa je snadno připojitelná na 230 voltů. Kromě toho, že je tato lampa velmi pěkná na pohled, je lampa také velmi praktická. Má PIR pohybový senzor. Když je venku registrován pohyb, okamžitě se zapne. Praktické, nadčasové a super odolné! Lampa má hloubku 19 cm, průměr 7,5 cm a výšku 40 cm. Montážní deska má délku 16 cm. Svítidlo doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 20 Watt), ten je nutné ještě objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Toto moderní a elegantní nástěnné svítidlo Rox je jistě přínosem pro vaši fasádu!

Nejprodávanější produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo ocelové čidlo pohybu IP44 - Rox od značky se skvělou pověstí QAZQA jednoduše pořídíte u nás právě v akci! Nyní nakoupíte za 785 Kč.