Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé včetně LED IP44 – ovum

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98792 Toto Ovum je nadčasové nástěnné svítidlo pro vaše vnější stěny. Poskytuje krásné pastvinové světlo... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé včetně LED IP44 - ovum
Značka: QAZQA
649 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98792 Toto Ovum je nadčasové nástěnné svítidlo pro vaše vnější stěny. Poskytuje krásné pastvinové světlo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98792
Toto Ovum je nadčasové nástěnné svítidlo pro vaše vnější stěny. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél stěn. Super pěkné, když je venku tma! Lampa má integrovanou LED s výstupem světla 3000 Kelvinů a 700 lumenů. Poskytuje příjemné teplé bílé náladové světlo. S 30 000 hodin hoření máte zajištěnu energeticky účinnou lampu. Lampa má délku 12,9 cm, výšku 10,5 cm a hloubku 8,5 cm. Montážní deska pro stěnu má délku a výšku 7,5 cm a hloubku 2,5 cm. Černá barva a tvar jí dodávají moderní nádech, díky čemuž se nejlépe hodí do moderního prostředí. Ovum je vhodné pro venkovní použití díky hodnotě IP IP44. Díky tomu je odolný proti stříkající vodě, ideální pro použití vedle vchodových dveří nebo na zahradní boudu. Vaše venkovní prostředí získá skutečnou podporu od venkovní nástěnné lampy Ovum. Už tedy neváhejte! Zajímavý produkt můžete nakoupit přímo tady a teď na našem webu v kategorii venkovni nastenne svetlo! Vyhledejte si zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze. Mezi zákazníky oblíbená značka QAZQA dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Oblíbený a akční produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé včetně LED IP44 - ovum od známé značky QAZQA je k dispozici tady za nejnižší cenu! Cenově vychází na 649 Kč.