Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 – Suzie

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104576 Suzie je venkovní nástěnné svítidlo se skvělým designem! Černé lemy vytvářejí hravý... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 - Suzie
Značka: QAZQA
515 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104576 Suzie je venkovní nástěnné svítidlo se skvělým designem! Černé lemy vytvářejí hravý...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104576
Suzie je venkovní nástěnné svítidlo se skvělým designem! Černé lemy vytvářejí hravý efekt. Lampa je vyrobena z hliníku s plastem a je provedena v černé a bílé barvě. Suzie má hloubku 9,8 cm, výšku 26,7 cm a délku 14,6 cm. Montážní deska má hloubku 2,2 cm, výšku 2,67 cm a délku 1,36 cm. Nástěnné svítidlo doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 20 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Nástěnné svítidlo je stmívatelné externím stmívačem, který není součástí dodávky. S hodnotou IP 44 je nástěnné svítidlo odolné proti stříkající vodě a je ideální pro chráněná místa, jako jsou přední dveře nebo pod přístřešek pro auto. Udělejte to na své zahradě v bezpečí s nástěnným svítidlem Suzie!Tento výjimečný produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo seženete ještě na stránkách zařazený v sekci venkovni nastenne svetlo. Pořiďte si jiné produkty z této známé rubriky za extra cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kvalitní kousky značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární značka QAZQA má k dispozici velmi kvalitní zboží.

Tento oblíbený produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 - Suzie od kvalitní společnosti QAZQA lze získat bezpečně online za nejnižší cenu! Nyní získáte od 515 Kč.