Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 s pohybovým senzorem – Luc

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104571 S nástěnným svítidlem Luc získá i vaše zahrada moderní šmrnc. Nástěnné svítidlo je... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 s pohybovým senzorem - Luc
Značka: QAZQA
1 459 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104571 S nástěnným svítidlem Luc získá i vaše zahrada moderní šmrnc. Nástěnné svítidlo je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104571
S nástěnným svítidlem Luc získá i vaše zahrada moderní šmrnc. Nástěnné svítidlo je vyrobeno z hliníku se sklem a má černou povrchovou úpravu. Tyče vytvářejí při zapnutém osvětlení krásný světelný efekt v místnosti. Lampa má hloubku 23,5 cm, výšku 28 cm a délku 16,5 cm. Montážní deska má hloubku 2,2 cm, výšku 28 cm a délku 13 cm. Nástěnné svítidlo dokončíte světelným zdrojem E27 o výkonu 40 Wattů. Díky vysoké hodnotě IP krytí IP44 je nástěnné svítidlo odolné proti stříkající vodě, a proto je dokonale vhodné pro venkovní použití. Nástěnné svítidlo je stmívatelné externím stmívačem, který není součástí dodávky. Luc má detektor pohybu, když zaznamená pohyb, okamžitě se zapne osvětlení. Super bezpečné a praktické například vedle vchodových dveří nebo zahradního domku. Moderní nástěnné svítidlo Luc by nemělo chybět na vaší zahradě!
Tento velmi žádaný produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 s pohybovým senzorem – Luc můžete sehnat pohodlně tady na našem webu v rubrice venkovni nastenne svetlo! Vyhledejte si zcela nové kousky z této oblíbené rubriky za internetové ceny. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Mrkněte na další vybrané kousky od značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA dodává kvalitní výrobky.

Akční kousek Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 s pohybovým senzorem - Luc od odblíbeného výrobce QAZQA najdete v naší aktuální nabídce za báječnou cenu. Aktuálně v akci za 1 459 Kč.