Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 – Latina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103231 Páni, jaká krásná nástěnná lampa Latina je! Jeho elegantní design z něj dělá moderní nástěnnou lampu a... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 - Latina
Značka: QAZQA
755 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103231 Páni, jaká krásná nástěnná lampa Latina je! Jeho elegantní design z něj dělá moderní nástěnnou lampu a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103231
Páni, jaká krásná nástěnná lampa Latina je! Jeho elegantní design z něj dělá moderní nástěnnou lampu a je vhodný i pro venkovní použití! Lampa je vyrobena z nerezové oceli se sklem a je povrchově upravena černě. Protože lampa vyzařuje světlo jak nahoře, tak i dole, poskytuje na stěně pěkný žehlicí efekt. Nástěnná lampa má výšku 8,2 cm, délku 22 cm a hloubku 12,2 cm. Montážní deska má výšku 7,5 cm, délku 14 cm a hloubku 3,5 cm. Se světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W) můžete nástěnnou lampu opravdu dokončit! Nezapomeňte si to tedy objednat dodatečně. Latina je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. S hodnotou IP IP44 je nástěnné svítidlo vhodné do exteriéru nebo do koupelny a je odolné proti stříkající vodě. Dopřejte své zahradě moderní nádech s nástěnnou lampou Latina.
Velmi oblíbený produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 – Latina jde pořídit právě na webu v rubrice venkovni nastenne svetlo! Mrkněte na nové výrobky ze zmíněné kategorie za internetové ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další vybrané produkty od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento exkluzivní produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 - Latina od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA lze pořídit právě dnes trvale výhodně! Momentálně k dispozici za 755 Kč.