Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 – Joren

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104567 Nástěnné svítidlo Joren má moderní design a skvěle se hodí do vaší zahrady. Vzhledem k... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 - Joren
Značka: QAZQA
829 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104567 Nástěnné svítidlo Joren má moderní design a skvěle se hodí do vaší zahrady. Vzhledem k...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104567
Nástěnné svítidlo Joren má moderní design a skvěle se hodí do vaší zahrady. Vzhledem k hodnotě IP krytí IP44 je nástěnné svítidlo odolné proti stříkající vodě, super praktické! Joren je vyroben z hliníku s plastem a má černou povrchovou úpravu. Má hloubku 23 cm, délku 16 cm a výšku 28 cm. Montážní deska má hloubku 2,8 cm, výšku 28 cm a délku 9 cm. Nástěnné svítidlo můžete doplnit světelným zdrojem s objímkou E27 max. 40 Watt. Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Joren je perfektní nástěnné svítidlo vedle předních nebo zadních dveří a zajišťuje bezpečnost ve vaší zahradě!

Povedený produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 - Joren od společnosti QAZQA můžete koupit zrovna se slevou. Akční cena již od 829 Kč.