Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 – Hurricane 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103230 Hurricane 1 je pěkná nástěnná lampa pro přední dveře nebo zahradní boudu. Zajišťuje nejen to, že světlo... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 - Hurricane 1
Značka: QAZQA
859 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103230 Hurricane 1 je pěkná nástěnná lampa pro přední dveře nebo zahradní boudu. Zajišťuje nejen to, že světlo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103230
Hurricane 1 je pěkná nástěnná lampa pro přední dveře nebo zahradní boudu. Zajišťuje nejen to, že světlo svítí dolů, ale také nahoru a k vám. Tímto způsobem budete mít vždy dostatek světla ve tmě! Nástěnná lampa je vyrobena z nerezové oceli s plastem a je dokončena v černé barvě. Má hloubku 12,8 cm, výšku 11 cm a délku 28,7 cm. Nástěnné svítidlo doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Díky vysoké hodnotě IP IP44 je nástěnné svítidlo vhodné pro venkovní použití a je odolné proti stříkající vodě. Hurricane 1 je perfektní nástěnná lampa, pokud chcete své zahradě přidat nějaký styl. Už tedy neváhejte!

Diskontní kousek Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 - Hurricane 1 od značky s dobrým jménem QAZQA získáte zrovna za parádní cenu! Nyní lze objednat jen za 859 Kč.