Moderní venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP54 včetně LED – Jamal

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 104583 Páni, co je to elegantní venkovní nástěnná lampa Jamal. Jeho elegantní design z... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP54 včetně LED - Jamal
Značka: Trio Leuchten
1 610,75 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 104583 Páni, co je to elegantní venkovní nástěnná lampa Jamal. Jeho elegantní design z...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 104583
Páni, co je to elegantní venkovní nástěnná lampa Jamal. Jeho elegantní design z něj činí skutečně moderní lampu. Jamal je vyroben z hliníku a má antracitově šedou barvu. Má hloubku 6,5 cm, výšku 50 cm a délku 5 cm. Montážní deska má hloubku 6,5 cm, výšku 13 cm a délku 5 cm. Nástěnná lampa má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 800 lumenů a 3 000 Kelvinů. Svou hodnotou IP IP54 je lampa odolná proti stříkající vodě. Díky vysokému světelnému výkonu a vysokému počtu lumenů je lampa dokonale vhodná pro venkovní použití. V průměru lampa hoří asi 30 000 hodin hoření. Udělejte svou zahradu stylovou s venkovní nástěnnou lampou Jamal.
Výjimečný produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo pořídíte bezprostředně tady na stránkách ve známé kategorii venkovni nastenne svetlo. Nyní koupíte oblíbené produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny! V očích zákazníků populární výrobce Trio Leuchten má špičkové výrobky ! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další kousky od značky Trio Leuchten. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Designový výrobek Moderní venkovní nástěnné svítidlo antracitové IP54 včetně LED - Jamal od značky Trio Leuchten můžete koupit zrovna dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cenově vychází na 1 610,75 Kč.