Moderní venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 – Dánsko

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90080 Špičková venkovní nástěnná lampa z vysoce kvalitního hliníku s polyesterovým... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 - Dánsko
Značka: QAZQA
529 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90080 Špičková venkovní nástěnná lampa z vysoce kvalitního hliníku s polyesterovým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 90080
Špičková venkovní nástěnná lampa z vysoce kvalitního hliníku s polyesterovým práškovým nástřikem a čirým plastovým odstínem. Tento moderní stmívatelný tmavě šedý Dánsko je krásně navržen tak, aby díky jasnému stínu atraktivně osvětlil vaši zahradu nebo terasu. Toto Dánsko má hodnotu IP IP44, takže je určeno do deště. Dánsko je dodáváno bez světelného zdroje, takže si objednejte světelný zdroj s koncovkou E27 (velká koncovka) maximálně 13 Watt. Poznámka: Pokud je v digestoři vidět kondenzace, může to být způsobeno nedostatkem tepelného výkonu z LED žárovek, což pro svítidlo není žádný problém. Aby se zabránilo vlhkosti v svítidle, je toto nástěnné svítidlo vhodné pro různé světelné zdroje. Velmi žádaný produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 – Dánsko můžete získat právě teď tady na stránkách v rubrice venkovni nastenne svetlo. Získejte ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další zboží od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbená značka QAZQA dlouhodobě poskytuje kvalitní zboží.

Tento akční a ve slevě produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo antracit IP44 - Dánsko od skvělé a známé značky QAZQA dostanete tady a teď za outletovou cenu! Momentálně v akci za 529 Kč.