Moderní venkovní nástěnná lampa z nerezové oceli, snímač pohybu IP44 – Mira

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93907 Tato elegantní nástěnná lampa Mira je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z vysoce... více informací »
Moderní venkovní nástěnná lampa z nerezové oceli
Značka: QAZQA
949 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93907 Tato elegantní nástěnná lampa Mira je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z vysoce...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93907
Tato elegantní nástěnná lampa Mira je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli a mléčného skla. Tato venkovní nástěnná lampa má krásný, moderní a elegantní design. Lampa propouští krásné světlo dole a nahoře a je vybavena opálovým sklem, které poskytuje velmi pěkný efekt. Tuto nástěnnou lampu lze snadno připojit k napětí 230 V. S krytím IP44 je navržen proti dešti, a proto je extrémně vhodný pro venkovní použití. Kromě toho je tato lampa velmi krásná, lampa je také velmi praktická. Má pohybový senzor PIR. Má dosah sedm metrů a lze jej nastavit mezi 10 sekundami a pěti minutami. Lampa má hloubku 10 cm, výšku 15,5 cm a šířku 13,5 cm. Lampa má hloubku 10 cm, výšku 15,5 cm a šířku 13,5 cm. Má velké svítidlo E27 a je dodáváno bez světelného zdroje, proto si jej objednejte (max. 60 Watt). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Nástěnná lampa Mira je dokonalým doplňkem vaší fasády!

Diskontní produkt Moderní venkovní nástěnná lampa z nerezové oceli, snímač pohybu IP44 - Mira od značky s dlouholetou tradicí QAZQA naleznete zrovna dneska extra se slevou! Nyní za 949 Kč.