Moderní venkovní nástěnná lampa černá s opálovým odstínem IP44 – Odense

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102684 Odense je super pěkná nástěnná lampa pro venkovní použití. Pěkné u vchodových dveří nebo do zahradní... více informací »
Moderní venkovní nástěnná lampa černá s opálovým odstínem IP44 - Odense
Značka: QAZQA
595 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102684 Odense je super pěkná nástěnná lampa pro venkovní použití. Pěkné u vchodových dveří nebo do zahradní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102684
Odense je super pěkná nástěnná lampa pro venkovní použití. Pěkné u vchodových dveří nebo do zahradní kůlny. Lampa je vyrobena z hliníku s plastem a je černá s bílým opálem. Opálový odstín poskytuje útulné rozptýlené světlo! Lampa má hloubku 11,8 cm, výšku 17,3 cm a délku 8,5 cm. Montážní deska má hloubku 4 cm, šířku 7 cm a délku 7 cm. Odense můžete doplnit světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 15 W), který si musíte objednat zvlášť. Svítilna je vhodná pro venkovní použití díky hodnotě IP IP44, takže je odolná proti stříkající vodě. Odense se používá hlavně pro funkční světlo a je nadčasovým doplňkem zahrady nebo terasy!

Tento vynikající produkt Moderní venkovní nástěnná lampa černá s opálovým odstínem IP44 - Odense od kvalitního výrobce QAZQA máte možnost najít zrovna dneska za zcela nejnižší cenu! Právě teď jen za 595 Kč.