Moderní venkovní nástěnná lampa černá – Rullo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98708 Útulná venkovní lampa, to Rullo. Pěkně černé provedení s nerezovou ocelí. Dobře zapadá pod vaši moderní... více informací »
Moderní venkovní nástěnná lampa černá - Rullo
Značka: QAZQA
959 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98708 Útulná venkovní lampa, to Rullo. Pěkně černé provedení s nerezovou ocelí. Dobře zapadá pod vaši moderní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98708
Útulná venkovní lampa, to Rullo. Pěkně černé provedení s nerezovou ocelí. Dobře zapadá pod vaši moderní nebo venkovskou terasu a vytváří útulnou atmosféru! Lampa má výšku 24,5 cm a průměr 8,5 cm. Montážní deska pro stěnu má výšku 11,5 cm a délku 7 cm. Rullo doplníte světelným zdrojem, který se vejde do svítidla E27 (max. 15 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Poznámka: tato lampa má hodnotu IP IP44, takže je odolná proti stříkající vodě. Můžete si jej tedy připevnit pod svou terasu a zajistit tak útulnou atmosféru během teplých letních večerů! Unikátní a žádaný kousek Moderní venkovní nástěnná lampa černá – Rullo máte možnost získat mimo jiné tady na našem webu umístěný v sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní pořídíte skvělé produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kousek Moderní venkovní nástěnná lampa černá - Rullo od skvělého a známého výrobce QAZQA můžete najít tady teď za nejnižší cenu! Nabídky od 959 Kč.