Moderní venkovní nástěnná lampa černá – Odense

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98415 Skutečná poutačka pro vaše vnější stěny, tato venkovní lampa Odense! Toto venkovní svítidlo je dodáváno... více informací »
Moderní venkovní nástěnná lampa černá - Odense
Značka: QAZQA
599 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98415 Skutečná poutačka pro vaše vnější stěny, tato venkovní lampa Odense! Toto venkovní svítidlo je dodáváno...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98415
Skutečná poutačka pro vaše vnější stěny, tato venkovní lampa Odense! Toto venkovní svítidlo je dodáváno bez zdroje světla; ujistěte se, že máte světelný zdroj, který zapadá do objímky E27 (max. 13 W). Má celkovou výšku 17 cm a průměr 8,5 cm. Montážní deska má výšku a délku 6,5 cm. Tento Odense můžete ztlumit externím stmívačem, abyste večer získali extra atmosféru! Hodí se perfektně do moderního prostředí, ale dává každé zahradě nebo terase nadčasový rozměr! Lampa je vyrobena z nerezové oceli. S hodnotou IP IP44 je dokonale odolný vůči dešťové vodě. Poskytněte pěkný poutač na terase nebo u předních dveří s Odense! Tento výjimečný produkt Moderní venkovní nástěnná lampa černá – Odense můžete sehnat snadno na našem webu umístěný v sekci venkovni nastenne svetlo! Nyní najdete ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu!

Tento kvalitní produkt Moderní venkovní nástěnná lampa černá - Odense od známého výrobce QAZQA máte možnost najít na našich stránkách teď právě v bezva akci! Výhodně za skvělou cenu 599 Kč.