Moderní venkovní nástěnná lampa černá IP44 s kouřovým sklem – Dánsko

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104335 Chtěli byste také přidat více atmosféry venku? Můžete to udělat s nástěnnou lampou... více informací »
Moderní venkovní nástěnná lampa černá IP44 s kouřovým sklem - Dánsko
Značka: QAZQA
545 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104335 Chtěli byste také přidat více atmosféry venku? Můžete to udělat s nástěnnou lampou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104335
Chtěli byste také přidat více atmosféry venku? Můžete to udělat s nástěnnou lampou Dánsko. Tato černá nástěnná lampa je vyrobena z hliníku s plastem. To, co je tak zvláštní, je, že sklo má kouřový efekt. To vytváří útulnou atmosféru. Nástěnné svítidlo má hloubku 1,1 cm, výšku 16,5 cm a délku 8,3 cm. Montážní deska má hloubku 3 cm, délku 6 cm a šířku 6 cm. Doplňte Dánsko o světelný zdroj s kováním E27 (max. 15 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Díky hodnotě IP IP44 je nástěnná lampa odolná proti stříkající vodě. Díky tomu je ideální pro chráněná místa, například vedle předních dveří nebo pod přístřešek pro auto. Díky nástěnné lampě v Dánsku bude vaše venkovní prostředí bezpečné a atmosférické.
Tento vynikající produkt Moderní venkovní nástěnná lampa pořídíte právě tady na našich stránkách v oblíbené sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní pořídíte ostatní výrobky z naší sekce za skvělou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další kousky značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce QAZQA dlouhodobě nabízí top sortiment.

Kvalitní kousek Moderní venkovní nástěnná lampa černá IP44 s kouřovým sklem - Dánsko originál od výrobce QAZQA pohodlně dostanete u nás nyní za extra cenu! Nyní pořídíte za super cenu 545 Kč.