Moderní venkovní nástěnná lampa černá IP44 pohybový senzor – Herman

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 104589 Tato krásná venkovní nástěnná lampa je opravdu něco pro vás, pokud máte rádi moderní. S pohybovým... více informací »
Moderní venkovní nástěnná lampa černá IP44 pohybový senzor - Herman
Značka: Trio Leuchten
3 095 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 104589 Tato krásná venkovní nástěnná lampa je opravdu něco pro vás, pokud máte rádi moderní. S pohybovým...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 104589
Tato krásná venkovní nástěnná lampa je opravdu něco pro vás, pokud máte rádi moderní. S pohybovým senzorem, takže už nikdy nebudete ve tmě! Toto černé nástěnné svítidlo je vyrobeno z oceli s hliníkem. Má hloubku 38 cm, výšku 45,5 cm a délku 30 cm. Montážní deska má průměr 11 cm. Je dodáván bez světelného zdroje. Objednejte si vhodný světelný zdroj s kováním E27 a max. 40 W. Venkovní lampa Herman má hodnotu IP IP44 a je odolná proti stříkající vodě. Díky tomu je vhodný k zavěšení proti domu, například vedle vašich vchodových dveří. Díky pohybovému senzoru se automaticky zapne, když se přiblížíte k lampě. Hledáte moderní lampu na přední nebo dvorek? Pak už nehledejte!
Tento zlevněný výrobek Moderní venkovní nástěnná lampa černá IP44 pohybový senzor – Herman lze nakoupit právě tady na našich stránkách zařazený v kategorii venkovni nastenne svetlo! Připravili jsme ještě další zboží z této populární sekce v akci!

Tento akční výrobek Moderní venkovní nástěnná lampa černá IP44 pohybový senzor - Herman od výrobce se skvělou pověstí Trio Leuchten máte možnost najít na našich stránkách za skvělou cenu! Nyní za 3 095 Kč.