Moderní venkovní nástěnná lampa černá 17,5 cm vč. LED IP65 – Batt

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103194 S venkovní nástěnnou lampou Batt vytvoříte elegantní hotel s moderním nádechem! Tato... více informací »
Moderní venkovní nástěnná lampa černá 17
Značka: QAZQA
979 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103194 S venkovní nástěnnou lampou Batt vytvoříte elegantní hotel s moderním nádechem! Tato...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103194
S venkovní nástěnnou lampou Batt vytvoříte elegantní hotel s moderním nádechem! Tato nástěnná lampa je 17,5 cm dlouhá, 9 cm vysoká a 3 cm hluboká. Montážní deska je 14,5 cm dlouhá, 5,5 cm vysoká a 2 cm hluboká. Tato nástěnná lampa je dodávána s (nevyměnitelnou) LED 12 W s průměrem 30 000 hodin hoření. Světelný zdroj má intenzitu vzduchu 800 lumenů a celkem 3 000 Kelvinů. Díky tomu je tato nástěnná lampa skutečnou elektrárnou. Poznámka: nástěnná lampa není stmívatelná. S horním a dolním světlem vytvoříte super pěkný světelný efekt v horní a dolní části lampy na zdi. S hodnotou IP IP65 je tato nástěnná lampa odolná proti stříkající vodě a je ideální pro použití jako venkovní lampa. Vytvořte více atmosféry ve své zahradě nebo na fasádě s venkovní nástěnnou lampou Batt!Designový výrobek Moderní venkovní nástěnná lampa černá 17,5 cm vč. LED IP65 – Batt jde získat bezprostředně tady u nás ve známé rubrice venkovni nastenne svetlo. Nyní pořídíte vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků populární výrobce QAZQA dlouhodobě dodává prvotřídní výrobky.

Tento levný produkt Moderní venkovní nástěnná lampa černá 17,5 cm vč. LED IP65 - Batt od spolehlivé značky QAZQA jednoduše získáte teď pořád výhodně. Levně za 979 Kč.