Moderní venkovní nástěnná lampa bílá 11,5 cm vč. LED – Batt

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96787 Minimalistická lampa, přesto tak atmosférická. Nástěnné svítidlo Batt LED lze použít v mnoha místnostech. S... více informací »
Moderní venkovní nástěnná lampa bílá 11
Značka: QAZQA
699 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96787 Minimalistická lampa, přesto tak atmosférická. Nástěnné svítidlo Batt LED lze použít v mnoha místnostech. S...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96787
Minimalistická lampa, přesto tak atmosférická. Nástěnné svítidlo Batt LED lze použít v mnoha místnostech. S hodnotou IP 65 lze toto nástěnné svítidlo použít v koupelně, ale také stejně snadno i venku. Špičková venkovní lampa vyrobená z vysoce kvalitního hliníku s polyesterovým práškovým nástřikem. Super elegantní design. Díky kombinaci kvality, designu, hospodárnosti a světelného výkonu je tato lampa ideální pro mnoho aplikací, uvnitř i venku, ideální! Lampa má hloubku 3 cm, výšku 9 cm a šířku 11,5 cm. Lampa má dva světelné zdroje LED s výkonem 3 W (celkem 6 W), 200 lumenů (celkem 400 lumenů), 3000 Kelvinů a 30000 hodin hoření. Perfektní lampa pro váš interiér!
Často hledaný výrobek Moderní venkovní nástěnná lampa bílá 11,5 cm vč. LED – Batt můžete získat teď tu na webu zařazený v sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této populární kategorie za outletovou cenu. Přední značka QAZQA vám představuje špičkové produkty A to je teprve začátek.

Velmi žádaný produkt Moderní venkovní nástěnná lampa bílá 11,5 cm vč. LED - Batt od společnosti QAZQA snadno pořídíte u nás nyní za příznivou cenu! Nyní za 699 Kč.