Moderní venkovní lampový sloupek ocel 45 cm IP44 – Rox

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 38997 Elegantní venkovní lampa na tyči z nerezové oceli. Použití nerezové oceli z něj činí ideální moderní... více informací »
Moderní venkovní lampový sloupek ocel 45 cm IP44 - Rox
Značka: QAZQA
545 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 38997 Elegantní venkovní lampa na tyči z nerezové oceli. Použití nerezové oceli z něj činí ideální moderní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 38997
Elegantní venkovní lampa na tyči z nerezové oceli. Použití nerezové oceli z něj činí ideální moderní lampu pro venkovní použití. Velmi neutrální a snadno použitelný v mnoha stylech. Lampa má průměr 8 cm a výšku 45 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s kováním E27 (max. 20 Watt), toto je třeba objednat samostatně. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato venkovní lampa Rox je nadčasová a perfektně se hodí do každé zahrady!
Povedený kousek Moderní venkovní lampový sloupek ocel 45 cm IP44 – Rox jde nakoupit taky tu na webu umístěný v rubrice venkovni stojaci lampy! Nyní můžete koupit zcela nové zboží z této známé kategorie v bezva akci. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Moderní venkovní lampový sloupek ocel 45 cm IP44 - Rox od skvělého a známého výrobce QAZQA je k dispozici zrovna ve výhodné akci. Akční cena 545 Kč.