Moderní venkovní lampový sloup ocel nerez 50 cm – Sfera

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89459 Sfera je robustní a jednoduché moderní venkovní svítidlo z nerezové oceli. Koule se... více informací »
Moderní venkovní lampový sloup ocel nerez 50 cm - Sfera
Značka: QAZQA
869 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89459 Sfera je robustní a jednoduché moderní venkovní svítidlo z nerezové oceli. Koule se...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 89459
Sfera je robustní a jednoduché moderní venkovní svítidlo z nerezové oceli. Koule se perfektně hodí do moderního prostředí. Plastové kulové stínidlo je zbarveno do bíla, aby se světlo krásně rozprostřelo. Skutečný poutač do zahrady! S hodnotou IP 44 je vodotěsný proti stříkající vodě. Digestoř Sfera má průměr 25 cm. Hůl má výšku 50 cm. Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednávejte s ní (max. 40 Watt). Aby bylo večer ještě útulnější, je tato lampa také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Osvětlete svou zahradu nebo terasu se Sferou!

Oblíbený výrobek Moderní venkovní lampový sloup ocel nerez 50 cm - Sfera od dodavatele zboží QAZQA snadno pořídíte teď téměř zdarma! Akční cena již od 869 Kč.