Moderní venkovní lampa z oceli 45 cm nastavitelná – Solo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93927 Tato venkovní lampa Solo má zjednodušující a moderní design. Bod je snadno nastavitelný pomocí kulového... více informací »
Moderní venkovní lampa z oceli 45 cm nastavitelná - Solo
Značka: QAZQA
1 299 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93927 Tato venkovní lampa Solo má zjednodušující a moderní design. Bod je snadno nastavitelný pomocí kulového...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93927
Tato venkovní lampa Solo má zjednodušující a moderní design. Bod je snadno nastavitelný pomocí kulového kloubu, což vám umožní nechat světlo svítit přesně tam, kam chcete. Žárovka je vyrobena z nerezové oceli a s hodnotou IP 44 je vodotěsná. To usnadňuje umístění této malé elektrárny venku. Lampa má výšku 45,5 cm a šířku 18 cm. Základna má průměr 10 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 (max. 35 Watt), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato venkovní lampa Solo má krásný, moderní a elegantní design.

Tento zlevněný výrobek Moderní venkovní lampa z oceli 45 cm nastavitelná - Solo od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA snadno naleznete v naší online nabídce skutečně výhodně. Nabídka již od 1 299 Kč.