Moderní venkovní lampa černá se sklem 100,5 cm – Rotterdam

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97208 Jsme zamilovaní do této rotterdamské venkovní lampy! Vyzařuje luxus a eleganci díky krásné... více informací »
Moderní venkovní lampa černá se sklem 100
Značka: QAZQA
1 525 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97208 Jsme zamilovaní do této rotterdamské venkovní lampy! Vyzařuje luxus a eleganci díky krásné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97208
Jsme zamilovaní do této rotterdamské venkovní lampy! Vyzařuje luxus a eleganci díky krásné kombinaci černého rámu a čirého skla. S hodnotou IP IP44 je odolný vůči dešti. Patří do vašeho venkovského prostředí. S touto venkovní lampou v Rotterdamu je vaše venkovská zahrada dokonale dokončena. Lampa má výšku 100,5 cm, délku 16,2 cm a šířku 16,2 cm. Montážní deska má průměr 13 cm a výšku 0,5 cm. Žárovku zakončíte objímkou E27 (max. 60 W), kterou je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Osvětlete svou zahradu venkovní lampou v Rotterdamu!Neodolatelný výrobek Moderní venkovní lampa černá se sklem 100,5 lze koupit pohodlně tu ve známé rubrice venkovni stojaci lampy! Připravili jsme pro vás kvalitní kusy ze zmíněné kategorie za super cenu.

Tento výjimečný produkt Moderní venkovní lampa černá se sklem 100,5 cm - Rotterdam od značky se zárukou kvality QAZQA máte možnost koupit momentálně na našich stránkách pořád výhodně! Nyní za 1 525 Kč.