Moderní venkovní lampa černá 80 cm IP44 – Gleam

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98804 Gleam má jedinečný design, který vaší zahradě nebo terase dává něco navíc. Krásný povrch v čirém skle a... více informací »
Moderní venkovní lampa černá 80 cm IP44 - Gleam
Značka: QAZQA
1 015 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98804 Gleam má jedinečný design, který vaší zahradě nebo terase dává něco navíc. Krásný povrch v čirém skle a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98804
Gleam má jedinečný design, který vaší zahradě nebo terase dává něco navíc. Krásný povrch v čirém skle a nadčasová černá barva. Tato venkovní lampa má výšku 80 cm. Stínidlo lampy má průměr 10,2 cm. Tato lampa se perfektně hodí jako náladová lampa pod vaši terasu nebo na zahradu. Nejlepší efekt vytvoříte, když dáte dva nebo tři vedle sebe. Poskytněte příjemné atmosférické světlo s dekorativním zdrojem světla, který se vejde do svítidla E27 (max. 60 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. S krytím IP44 je dokonale odolný vůči vodě. Rozhodněte se pro zábavu s Gleam! Tento vynikající kus jde koupit ještě tu na našich stránkách v oblíbené sekci venkovni stojaci lampy. Nyní najdete podobné kousky ze zmíněné kategorie za příznivou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka QAZQA pro vás připravuje vysoce kvalitní zboží To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Moderní venkovní lampa černá 80 cm IP44 - Gleam značky QAZQA je k sehnání aktuálně na webu za příznivou cenu. Teď v akci 1 015 Kč.