Moderní stropní svítidlo zlaté 5-světlo s kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103140 Páni, jak krásná je stropní lampa v Aténách! Různé výšky žárovek dávají lampě... více informací »
Moderní stropní svítidlo zlaté 5-světlo s kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
2 419 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103140 Páni, jak krásná je stropní lampa v Aténách! Různé výšky žárovek dávají lampě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103140
Páni, jak krásná je stropní lampa v Aténách! Různé výšky žárovek dávají lampě úplně jiný rozměr. Kombinace oceli zakončené zlatem s kouřovým sklem dodává stropnímu svítidlu moderní a tajemný vzhled. Má celkovou výšku 41 cm, délku 25,5 cm a šířku 25,5 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 21 cm a šířku 21 cm. Každý odstín skla má průměr 10 cm. Athény jsou doplněny pěti světelnými zdroji, z nichž každý je vybaven výbojkou G9 (max. 28 W). Chcete-li vytvořit další atmosféru, můžete stropní svítidlo připojit ke stmívači, toto není součástí dodávky. Velmi atraktivní a stylové stropní svítidlo. Atény by ve vašem interiéru neměly chybět. Ideální do obývacího pokoje, kanceláře nebo jídelny. Toto moderní stropní svítidlo je přesně to, co hledáte!

Tento akční a ve slevě kus Moderní stropní svítidlo zlaté 5-světlo s kouřovým sklem - Atény od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA jednoduše můžete najít momentálně v naši nabídce opravdu výhodně. Akční ceny již od 2 419 Kč.