Moderní stropní svítidlo zlaté 4-světlo s kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103132 Díky svému nápadnému designu je stropní lampa v Aténách skutečným poutačem! Spojením oceli se zlatem a... více informací »
Moderní stropní svítidlo zlaté 4-světlo s kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
1 809 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103132 Díky svému nápadnému designu je stropní lampa v Aténách skutečným poutačem! Spojením oceli se zlatem a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103132
Díky svému nápadnému designu je stropní lampa v Aténách skutečným poutačem! Spojením oceli se zlatem a kouřovým sklem získá lampa tajemný a moderní vzhled. Stropní lampa má výšku 18 cm, délku 52,5 cm a šířku 30 cm. Montážní deska má průměr 10 cm a je 2,5 cm vysoká. Každý ze skleněných odstínů má průměr 10 cm. Atény jsou vybaveny 4 světelnými zdroji, z nichž každý je vybaven výbojkou G9 (max. 28 W). Nezapomeňte si to objednat dodatečně. Pro extra atmosféru můžete stropní svítidlo připojit ke stmívači, není to součástí dodávky. Skutečný doplněk vašeho interiéru. Například pro obývací pokoj, kancelář nebo ložnici. Stropní lampa Atény je to, co hledáte!
Velmi prodávaný produkt Moderní stropní svítidlo zlaté 4-světlo s kouřovým sklem – Atény lze pořídit taky u nás zařazený v kategorii stropni svitidla! Získejte akční produkty z této populární kategorie za extra cenu. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více kousků značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka QAZQA dodává špičkové výrobky.

Tento kvalitní produkt Moderní stropní svítidlo zlaté 4-světlo s kouřovým sklem - Atény od společnosti s výborným jménem QAZQA k dostání zrovna dnes za super peníze! Nabídky od 1 809 Kč.