Moderní stropní svítidlo se 6 světly s kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103134 Stropní lampa Atény rychle přitahuje pozornost v místnosti svým jedinečným designem. Lampa... více informací »
Moderní stropní svítidlo se 6 světly s kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
5 929 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103134 Stropní lampa Atény rychle přitahuje pozornost v místnosti svým jedinečným designem. Lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103134
Stropní lampa Atény rychle přitahuje pozornost v místnosti svým jedinečným designem. Lampa je vyrobena z oceli s povrchovou úpravou zlatem v kombinaci s kouřovým sklem. To dává lampě moderní a tajemný vzhled. Athény mají výšku 18 cm, šířku 45 cm a délku 52 cm. Montážní deska má průměr 10 cm a výšku 2,5 cm. Skleněné kouřové kukly mají průměr 10 cm. Athény jsou vybaveny šesti světelnými zdroji, z nichž každý je vybaven výbojkou G9 (max. 28 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť! Stropní lampu můžete připojit k externímu stmívači a vytvořit tak další atmosféru. To není zahrnuto. Moderní stropní svítidlo, jako je Atény, doplní váš interiér. Ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Stylový doplněk do vašeho prostoru!
Velmi oblíbený produkt Moderní stropní svítidlo se můžete dostat ještě tady a teď na našem webu v oblíbené sekci stropni svitidla. Podívejte se na další produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze! To není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte na další prověřené zboží od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě produkt Moderní stropní svítidlo se 6 světly s kouřovým sklem - Atény od známé kvalitní značky QAZQA je k získání právě dnes skutečně levně! Akční cena 5 929 Kč.