Moderní stropní svítidlo ocelové 110 cm vč. LED a stmívače – Paulina

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98155 Do této Pauliny jsme zamilovaní! Super elegantní stropní svítidlo, které se hodí do každého moderního... více informací »
Moderní stropní svítidlo ocelové 110 cm vč. LED a stmívače - Paulina
Značka: Paul Neuhaus
3 869 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98155 Do této Pauliny jsme zamilovaní! Super elegantní stropní svítidlo, které se hodí do každého moderního...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 98155
Do této Pauliny jsme zamilovaní! Super elegantní stropní svítidlo, které se hodí do každého moderního interiéru. Lampa má celkovou délku 110 cm. Celková výška je 16 cm. Montážní deska má délku 34,5 cm. Tato Paulina má dva světelné body s integrovanou LED. S 2 x 950 lumeny a 3000 Kelviny poskytuje vašemu interiéru teplé bílé světlo. Lampu můžete ztlumit, aby byla večer mimořádně útulná. Stmívač je zabudován do stropního svítidla. Lampu lze stmívat vypínačem. Když kliknete na lampu, lampa okamžitě nepřetržitě zhasne. Jakmile vypnete a znovu zapnete vypínač, lampa zůstane rozsvícená v poslední zvolené poloze stmívání. Poskytněte Paulině elegantní interiér!

Unikátní a oblíbený produkt Moderní stropní svítidlo ocelové 110 cm vč. LED a stmívače - Paulina od známé kvalitní značky Paul Neuhaus jde získat v naší aktuální nabídce ve výhodné akci! Levně za cenu 3 869 Kč.