Moderní stropní svítidlo IP44 s dálkovým ovládáním – Lara

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98202 Jednoduché, elegantní stropní svítidlo: to je tato krásná Lara! Dobré jako základní osvětlení ve... více informací »
Moderní stropní svítidlo IP44 s dálkovým ovládáním - Lara
Značka: Paul Neuhaus
4 129 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98202 Jednoduché, elegantní stropní svítidlo: to je tato krásná Lara! Dobré jako základní osvětlení ve...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 98202
Jednoduché, elegantní stropní svítidlo: to je tato krásná Lara! Dobré jako základní osvětlení ve vaší koupelně, ale může také vylepšit vaši kancelář nebo maloobchodní prostor! Má integrovanou LED a vydrží v průměru 25 000 hodin hoření. Stropní svítidlo má průměr 46 cm a montážní deska má průměr 35,2 cm. Nevyměnitelná LED má 3200 lumenů. Teplotu barev si můžete nastavit sami pomocí dálkového ovladače. S 1 kapkou na tlačítku přejdete z 3000 Kelvinů na 6500 Kelvinů: lampa pro atmosféru a pracovní světlo! De Lara se v pracovním prostředí cítí jako doma. Díky hodnotě IP IP44 je odolný proti stříkající vodě a lze jej tedy použít i v koupelně doma … Funkční lampa? To je Lara!
Vynikající produkt máte možnost najít ještě tady na našem webu v sekci stropni svitidla! Podívejte se na ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze!

Velmi oblíbený produkt Moderní stropní svítidlo IP44 s dálkovým ovládáním - Lara od dodavatele zboží Paul Neuhaus jednoduše najdete tady nyní výhodně. Za bezkonkureční cenu 4 129 Kč.