Moderní stropní svítidlo červené 30 cm – buben

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 45913 Nápadné kulaté stropní svítidlo s krásným červeným odstínem. Tkanina použitá na kapuci... více informací »
Moderní stropní svítidlo červené 30 cm - buben
Značka: QAZQA
855 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 45913 Nápadné kulaté stropní svítidlo s krásným červeným odstínem. Tkanina použitá na kapuci...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 45913
Nápadné kulaté stropní svítidlo s krásným červeným odstínem. Tkanina použitá na kapuci je vyrobena z bavlny. Stropní lampa Drum je krásně zakončena matnou skleněnou deskou na spodní straně, což v domě vytváří klidný světelný efekt. Lampa má průměr 30 cm a výšku 13 cm. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Doplníte svůj buben dvěma světelnými zdroji, které se vejdou do kování E27 (každý max. 40 W). Příjemné stropní svítidlo v každé místnosti v domě, také pěkné v dětském pokoji! Hodně prodávaný produkt Moderní stropní svítidlo červené 30 cm – buben máte možnost koupit nyní tu na našich stránkách v oblíbené rubrice stropni svitidla! Pořiďte si akční produkty z naší sekce za příznivou cenu.

Vysoce kvalitní kousek Moderní stropní svítidlo červené 30 cm - buben od známé kvalitní značky QAZQA jde pořídit zrovna dnes za výhodné peníze. Aktuálně za 855 Kč.