Moderní stropní svítidlo černé včetně LED třístupňového stmívatelného – Sjaak

Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103839 Stropní lampa Sjaak je díky svému elegantnímu designu skutečnou moderní stropní... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé včetně LED třístupňového stmívatelného - Sjaak
Značka: MTK Leuchten
6 369 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103839 Stropní lampa Sjaak je díky svému elegantnímu designu skutečnou moderní stropní...

Výrobce: MTK Leuchten
Produkt číslo: 103839
Stropní lampa Sjaak je díky svému elegantnímu designu skutečnou moderní stropní lampou. Hodí se vlastně do každého interiéru. Má výšku 16 cm, délku 105 cm a šířku 10 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 34 cm a šířku 8 cm. Stínidlo má výšku 10 cm, délku 105 cm a šířku 10 cm. Integrovaná LED má světelný výkon 3600 lumenů a 2700 Kelvinů. To znamená, že lampa vydává hodně teplého bílého světla. LED diodu lze stmívat pomocí 3stupňového stmívače s vlastním vypínačem na zdi. To znamená, že když jednou stisknete vlastní spínač světla, získáte 100% (plné) světlo a podruhé 60% světla. A potřetí získáte 30% (atmosférického) světla. Tímto způsobem vždy určíte požadovanou atmosféru v místnosti! V průměru vydrží stropní lampa 40 000 hodin hoření. Stropní svítidlo Sjaak je vhodné do obývacího pokoje, kanceláře nebo jídelny. A funguje dobře jako základní osvětlení. Vzhledem k tomu, že uvnitř je světlo, lampa poskytuje teplou barvu světla. Tato atmosférická stropní lampa by ve vašem interiéru neměla chybět!

Tento akční výrobek Moderní stropní svítidlo černé včetně LED třístupňového stmívatelného - Sjaak od skvělé značky MTK Leuchten snadno můžete pořídit teď v akci. Nyní pořídíte za 6 369 Kč.