Moderní stropní svítidlo černé včetně LED třístupňového stmívatelného – Cruz

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103059 Moderní stropní svítidlo Cruz se svým elegantním designem je skutečným poutačem pro váš... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé včetně LED třístupňového stmívatelného - Cruz
Značka: QAZQA
975 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103059 Moderní stropní svítidlo Cruz se svým elegantním designem je skutečným poutačem pro váš...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103059
Moderní stropní svítidlo Cruz se svým elegantním designem je skutečným poutačem pro váš domov! Cruz je vyroben z oceli s plastem a je dokončen v černé barvě. Má výšku 7 cm, délku 38 cm a šířku 38 cm. Montážní deska má výšku 3,5 cm, délku 13 cm a šířku 13 cm. Stropní svítidlo je dodáváno včetně nevyměnitelného LED osvětlení. Má světelný výkon 960 lumenů a 2700 Kelvinů, což z něj činí skutečnou elektrárnu. Naštěstí je LED dioda také stmívatelná pomocí 3stupňového stmívače. To znamená, že když jednou stisknete dotykový stmívač, získáte 100% (plné) světlo. Podruhé získáte 60% světla a potřetí 30% (okolní) osvětlení. Cruz v průměru vydrží 30 000 hodin hoření. Stropní svítidlo je vhodné do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Právě tam, kde potřebujete přidat ten moderní nádech! Cruz je stropní svítidlo, které hledáte. Tento zlevněný produkt Moderní stropní svítidlo černé včetně LED třístupňového stmívatelného – Cruz máte možnost pořídit právě teď tu na webu v kategorii nastenna svitidla! Podívejte se na podobné kousky z této rubriky za super ceny. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další produkty značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární značka QAZQA vám poskytuje skvělé produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní produkt Moderní stropní svítidlo černé včetně LED třístupňového stmívatelného - Cruz s pečetí kvality od značky QAZQA pohodlně seženete právě teď v nabídce v akci! Nyní pořídíte za 975 Kč.