Moderní stropní svítidlo černé včetně LED 3stupňového stmívatelného – Steffie

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103722 Steffie je krásná moderní stropní lampa. Jednoduchý design, ale velmi stylový doplněk vašeho... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé včetně LED 3stupňového stmívatelného - Steffie
Značka: Paul Neuhaus
2 819 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103722 Steffie je krásná moderní stropní lampa. Jednoduchý design, ale velmi stylový doplněk vašeho...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103722
Steffie je krásná moderní stropní lampa. Jednoduchý design, ale velmi stylový doplněk vašeho interiéru. Stropní svítidlo je vyrobeno z plastu a je provedeno v černé barvě. Má průměr 50 cm a výšku 9 cm. Steffie přichází s nevyměnitelným LED osvětlením. Má světelný výkon 3200 lumenů a 2700 – 5000 Kelvinů. To z něj dělá skutečnou velmoc! Stropní svítidlo je také stmívatelné pomocí 3stupňového stmívače. To znamená, že když jednou stisknete vlastní spínač světla, získáte 100% (plné) světlo a podruhé 60% světla. A potřetí získáte 30% (atmosférického) světla. Tímto způsobem vždy určíte požadovanou atmosféru v místnosti! V průměru vydrží Steffie 30 000 hodin hoření. Steffie je perfektní lampa pro funkční osvětlení. Například ve studiu nebo v kanceláři. Dodejte svému interiéru moderní nádech se stropní lampou Steffie. Ve slevě tento produkt Moderní stropní svítidlo černé včetně LED 3stupňového stmívatelného – Steffie máte možnost najít právě tady na webu v rubrice stropni svitidla! Pořiďte si parádní zboží z naší rubriky za super cenu! Oblíbený výrobce Paul Neuhaus vám poskytuje top zboží U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další kvalitní produkty značky Paul Neuhaus. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Moderní stropní svítidlo černé včetně LED 3stupňového stmívatelného - Steffie od společnosti s předním postavením na trhu Paul Neuhaus snadno můžete získat právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny již od 2 819 Kč.