Moderní stropní svítidlo černé nastavitelné na 5 světel – Jeana

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103892 Díky svému jedinečnému designu dokáže Jeana rychle upoutat pozornost. Je vyroben z oceli a... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé nastavitelné na 5 světel - Jeana
Značka: QAZQA
1 339 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103892 Díky svému jedinečnému designu dokáže Jeana rychle upoutat pozornost. Je vyroben z oceli a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103892
Díky svému jedinečnému designu dokáže Jeana rychle upoutat pozornost. Je vyroben z oceli a povrchově upraven v černé barvě. Má výšku 16,8 cm, délku 62 cm a šířku 44 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 9 cm a šířku 9 cm. Svítidlo doplníte 5 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo GU10 (max. 35 Wattů). Ujistěte se, že si je objednáte samostatně. Stínidla mají průměr 5,7 cm a výšku 8 cm. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí balení. Doplňte svůj obývací pokoj, ložnici nebo chodbu moderní stropní lampou Jeana.

Tento diskontní výrobek Moderní stropní svítidlo černé nastavitelné na 5 světel - Jeana od předního výrobce QAZQA máte možnost dostat zrovna dnes se slevou. Ceny již od 1 339 Kč.