Moderní stropní svítidlo černé IP65 – Bertina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91881 Tato malá stropní lampa Bertina má minimalistický a elegantní design v kulatém tvaru. Tato stropní lampa s... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé IP65 - Bertina
Značka: QAZQA
645 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91881 Tato malá stropní lampa Bertina má minimalistický a elegantní design v kulatém tvaru. Tato stropní lampa s...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91881
Tato malá stropní lampa Bertina má minimalistický a elegantní design v kulatém tvaru. Tato stropní lampa s černým plastovým okrajem a matným bílým plastem poskytuje krásné měkké pastvinové světlo, takže se nedíváte do světelného zdroje. Tato lampa má hodnotu IP IP65, takže je vhodná pro vlhké oblasti, jako je koupelna, ale může být umístěna také na zahradě. Ve skutečnosti je určen proti dešti. Má průměr 20 cm a hloubku 7 cm. Lampa je dodávána s modulem LED GX53 s maximem 350 lumenů a 20 000 hodin hoření. Takže vydrží super dlouho a nemusíte si objednávat světelný zdroj. Šikovné je, že tato lampa je stmívatelná ve třech krocích jak v lumenu, tak v Kelvinech. Můžete tedy nastavit lampu na 100%, 60% a 30% jas. Barva světla se také oteplí od 6500 Kelvinů, 4000 Kelvinů a 3000 Kelvinů, protože lampa se v Kelvinech stmívá současně. S touto nástěnnou a stropní lampou vytvoříte atmosféru na své terase nebo v koupelně, volba je na vás.
Výjimečný a žádaný produkt Moderní stropní svítidlo černé IP65 – Bertina je k sehnání nyní tu v sekci venkovni stropni svitidlo. Vyhledejte si skvělé kousky z této známé sekce za internetové ceny.

Tento levný produkt Moderní stropní svítidlo černé IP65 - Bertina jednoduše můžete sehnat tady nyní za výhodnou cenu. Cena od 645.00 Kč 645 Kč.