Moderní stropní svítidlo černé hranaté vč. LED IP44 – Lys

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102995 Elegantní stropní lampa, která bude vypadat krásně venku i v koupelně. Tento čtverec Lys... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé hranaté vč. LED IP44 - Lys
Značka: QAZQA
1 009 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102995 Elegantní stropní lampa, která bude vypadat krásně venku i v koupelně. Tento čtverec Lys...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102995
Elegantní stropní lampa, která bude vypadat krásně venku i v koupelně. Tento čtverec Lys je díky své černé barvě moderní ve své jednoduchosti a nadčasový. Velmi praktické jako základní osvětlení pod střechou, u vchodových dveří nebo v koupelně. Díky své hodnotě IP IP44 je odolný proti stříkající vodě. Stropní svítidlo má výšku 2,5 cm, délku 30 cm a šířku 30 cm. Díky montážní desce se snadno montuje na strop. Je 2,5 cm vysoký, 23,5 cm dlouhý a 23,5 cm široký. Lys má integrovanou LED s 1 000 lumeny a 3 000 Kelvinů. Dávej pozor! Tuto stropní lampu nemůžete ztlumit. S 30 000 hodinami hoření si můžete Lys užívat dlouho. Lys je skutečná elektrárna s neutrálním bílým světlem. Ideální pro nalezení klíčů u vchodových dveří nebo péči o péči v zrcadle v koupelně.Tento žádaný produkt lze sehnat snadno tady u nás v rubrice venkovni stropni svitidlo. Mrkněte na oblíbené produkty z této rubriky za extra cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na více skvělých kousků od značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný kousek Moderní stropní svítidlo černé hranaté vč. LED IP44 - Lys od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA k dostání teď za akční cenu! Akční ceny již od 1 009 Kč.