Moderní stropní svítidlo černé 9-světlo s kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103129 Páni, jak krásná je stropní lampa v Aténách! Různé výšky žárovek dávají lampě... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé 9-světlo s kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
3 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103129 Páni, jak krásná je stropní lampa v Aténách! Různé výšky žárovek dávají lampě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103129
Páni, jak krásná je stropní lampa v Aténách! Různé výšky žárovek dávají lampě úplně jiný rozměr. Kombinace černé oceli s kouřovým sklem dodává stropnímu svítidlu moderní a tajemný vzhled. Má celkovou výšku 55,5 cm, délku 31 cm a šířku 31 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 27 cm a šířku 27 cm. Každý odstín skla má průměr 10 cm. Athény jsou doplněny devíti světelnými zdroji, z nichž každý je vybaven výbojkou G9 (max. 28 W). Chcete-li vytvořit další atmosféru, můžete stropní svítidlo připojit ke stmívači, toto není součástí dodávky. Velmi atraktivní a stylové stropní svítidlo. Atény by ve vašem interiéru neměly chybět. Ideální do obývacího pokoje, kanceláře nebo jídelny. Toto moderní stropní svítidlo je přesně to, co hledáte! Kvalitní produkt Moderní stropní svítidlo černé jde pořídit lehce tady na webu ve známé sekci stropni svitidla. Nyní koupíte skvělé produkty z této známé kategorie za výhodné peníze! To není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další vybrané kousky od značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce. Tento výrobce QAZQA nabízí prvotřídní výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento akční a ve slevě produkt Moderní stropní svítidlo černé 9-světlo s kouřovým sklem - Atény s pečetí kvality od značky QAZQA pohodlně pořídíte u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Momentálně v akci za 3 079 Kč.