Moderní stropní svítidlo černé 6 světel s kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103122 Stropní lampa Atény rychle přitahuje pozornost v místnosti svým jedinečným designem. Lampa je vyrobena z... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé 6 světel s kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
3 259 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103122 Stropní lampa Atény rychle přitahuje pozornost v místnosti svým jedinečným designem. Lampa je vyrobena z...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103122
Stropní lampa Atény rychle přitahuje pozornost v místnosti svým jedinečným designem. Lampa je vyrobena z černé oceli v kombinaci s kouřovým sklem. To dává lampě moderní a tajemný vzhled. Athény mají výšku 18 cm, šířku 45 cm a délku 52 cm. Montážní deska má průměr 10 cm a výšku 2,5 cm. Skleněné kouřové kukly mají průměr 10 cm. Athény jsou vybaveny šesti světelnými zdroji, z nichž každý je vybaven výbojkou G9 (max. 28 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť! Stropní lampu můžete připojit k externímu stmívači a vytvořit tak další atmosféru. To není zahrnuto. Moderní stropní svítidlo, jako je Atény, doplní váš interiér. Ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Stylový doplněk do vašeho prostoru! Povedený produkt máte možnost koupit pohodlně na našich stránkách v populární rubrice stropni svitidla! Najděte si unikátní kusy ze zmíněné rubriky snadno online. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! U nás najdete více skvělých kousků značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Moderní stropní svítidlo černé 6 světel s kouřovým sklem - Atény od známé značky QAZQA můžete získat zde za super peníze! Nyní za 3 259 Kč.