Moderní stropní svítidlo černé 5-světlo s kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103128 Páni, jak krásná je stropní lampa v Aténách! Různé výšky žárovek dávají lampě... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé 5-světlo s kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
1 939 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103128 Páni, jak krásná je stropní lampa v Aténách! Různé výšky žárovek dávají lampě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103128
Páni, jak krásná je stropní lampa v Aténách! Různé výšky žárovek dávají lampě úplně jiný rozměr. Kombinace černé oceli s kouřovým sklem dodává stropnímu svítidlu moderní a tajemný vzhled. Má celkovou výšku 41 cm, délku 25,5 cm a šířku 25,5 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 21 cm a šířku 21 cm. Každý odstín skla má průměr 10 cm. Athény jsou doplněny pěti světelnými zdroji, z nichž každý je vybaven výbojkou G9 (max. 28 W). Chcete-li vytvořit další atmosféru, můžete stropní svítidlo připojit ke stmívači, toto není součástí dodávky. Velmi atraktivní a stylové stropní svítidlo. Atény by ve vašem interiéru neměly chybět. Ideální do obývacího pokoje, kanceláře nebo jídelny. Toto moderní stropní svítidlo je přesně to, co hledáte! Exkluzivní kousek Moderní stropní svítidlo černé 5-světlo s kouřovým sklem – je k dostání bezstarostně tu na stránkách v oblíbené rubrice stropni svitidla! Najděte si kvalitní produkty ve zmíněné sekci snadno online! V očích zákazníků populární značka QAZQA pro své zákazníky prodává vynikající zboží.

Tento levný produkt Moderní stropní svítidlo černé 5-světlo s kouřovým sklem - Atény originál od značky QAZQA jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 1 939 Kč.