Moderní stropní svítidlo černé 45 cm 3-světelné – Drum Trio

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104415 Drum Trio je stropní svítidlo s 3D efektem. Protože dvě digestoře pocházejí z největší... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé 45 cm 3-světelné - Drum Trio
Značka: QAZQA
2 225 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104415 Drum Trio je stropní svítidlo s 3D efektem. Protože dvě digestoře pocházejí z největší...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104415
Drum Trio je stropní svítidlo s 3D efektem. Protože dvě digestoře pocházejí z největší digestoře, získáte v místnosti krásný světelný efekt. Lampa je vyrobena z oceli s plastem a látkou. Je dokončena v bílé s černou. Buben Tio má průměr 45 cm a výšku 36 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. Stropní svítidlo dokončete 3 světelnými zdroji E14 s max. 40 Watt. Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Lampa je stmívatelná, když ji připojíte k externímu stmívači. Můžete to udělat pro vytvoření více atmosféry v obývacím pokoji, kanceláři nebo jídelně. Drum Trio se v moderním interiéru cítí jako doma, ale svým designem se hodí do každého stylu bydlení.
Super výrobek Moderní stropní svítidlo černé 45 cm 3-světelné – Drum Trio pořídíte již dnes tady a teď na našem webu v populární kategorii stropni svitidla. Nyní pořídíte zlevněné kousky z této známé kategorie za super cenu.

Akční výrobek Moderní stropní svítidlo černé 45 cm 3-světelné - Drum Trio od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA můžete koupit právě teď u nás za akční cenu! V akci od 2 225 Kč.