Moderní stropní svítidlo černé 38 cm vč. LED – Bjorn

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104235 Praktické, kulaté stropní svítidlo do každé domácnosti! Vzhled a síla: Bjorn má... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé 38 cm vč. LED - Bjorn
Značka: QAZQA
519 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104235 Praktické, kulaté stropní svítidlo do každé domácnosti! Vzhled a síla: Bjorn má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104235
Praktické, kulaté stropní svítidlo do každé domácnosti! Vzhled a síla: Bjorn má všechno. Stropní lampa Bjorn je vyrobena z černého kovu se sklem. Má průměr 38 cm a je vysoký 8 cm. Sklo má průměr 31 cm. LED lampa (nevyměnitelná) je součástí balení. To dává nejméně 2190 lumenů světla: to je hodně! Nejde tedy o atmosférickou lampu, ale o skutečnou funkční lampu. Poskytuje také teplé bílé světlo (2 700 Kelvinů). Lampa má 30 000 hodin hoření. Bjorn je praktická funkční lampa!
Hodně oblíbený výrobek Moderní stropní svítidlo černé 38 cm vč. LED – Bjorn máte možnost nakoupit přímo na webu zařazený v kategorii stropni svitidla! Podívejte se na akční výrobky z této kategorie za zcela nejnižší cenu! To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na více kvalitních produktů značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce QAZQA vám nabízí kvalitní produkty.

Tento akční produkt Moderní stropní svítidlo černé 38 cm vč. LED - Bjorn od známé značky QAZQA snadno získáte online za rozumné peníze! Akční ceny od 519 Kč.